חפשו את החצי השני שלכם

מדניות החזרים אתר פלירתות

1. ביטול עסקה והחזר תשלום

 א. לביטול עסקה שביצעת באתר או לקבל החזר או זיכוי בגין תשלום שביצעת, יש ליצור עימנו קשר באמצעות טופס יצירת הקשר באתר, יש לספק בקשה מפורטת הכוללת את הפרטים הבאים: פרטי העסקה, ארבע הספרות האחרונות של כרטיס האשראי, סכום הזיכוי המבוקש, והסיבה לבקשה.

 

 2. ביטול עסקה מוגבל

 א. בשל הספקת השירותים באופן מיידי דרך האינטרנט למשך תקופת שימוש מוגדרת, הלקוח לא יהיה רשאי לבטל כל עסקה שביצע באתר, בין אם הוא ניצל את תקופת השימוש או לא. במקרים חריגים, הלקוח יכול לזכות בהחזר כספי מלא או חלקי, על פי שיקול דעתו והחלטתו של האתר בלבד.
 

3. דמי ביטול

 א. האתר רשאי לגבות מהלקוח דמי ביטול בשיעור של 5% מסכום העסקה או 100 ₪, הנמוך מביניהם, על פי החוק. במקרים שבהם בוצע ביטול עסקה כתוצאה מפגם כלשהו או תקלה בשירותי האתר, הלקוח לא יחויב בדמי ביטול.
 

4. חוק הגנת הצרכן

 א. מדיניות ההחזרים באתר כפופה לתקנות חוק הגנת הצרכן התש"ע-1981 והתקנות הנגרעות ממנו.
 

5. תנאי שימוש

  א. כל ההנחיות והתנאים במדיניות ההחזרים זו כפופים לתנאי השימוש באתר.


 6. תנאים נוספים

 א. האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות את תקנון מדיניות ביטול עסקה בכל עת, על פי שיקול דעתו הבלעדי, ובלבד שתחליט הודעה מוקדמת למשתמשים על כל שינוי.

ב. במקרה של התנגדות בין התקנון להוראות כל חוק חובה, תחוקה ו/או פסקי דין בתוקף, תהיינה ההוראות החוקיות בתוקף כוחן והשאר יחויבו להימנע.

ג. בכל שאלה או התלבטות הנוגעת לתקנון מדיניות ביטול עסקה, הגרמונות המשתמשים תקפות להוראות החלות בחוק במידה ולא נגעת בהן על פי תקנון זה.

 7. פרטי יצירת קשר
 לכל שאלה או בקשה הנוגעת לתהליך ביטול עסקה, יש לפנות לצוות התמיכה של האתר:

אימייל: [email protected]​ טלפון מוקד הודעות: 077-567-6327.

החגיגה מתחילה עכשיו     הרשמה חינם >
אתר הכרויות Forplay