• ברוכים הבאים לאתר פלירתות
    הכרויות לכל מטרה !
    מחכים לכם בפנים

    הרשם עכשיו
מצאו את הפרטנר שלכם

הכרויות לכל מטרה

שי
2

שי, רווק/ה, 24

אור עקיבא אור עקיבא

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

מאיה
2

מאיה, רווק/ה, 22

חולון חולון

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

לירוני
2

לירוני, רווק/ה, 20

רמת השרון רמת השרון

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

Danaaaaa
2

Danaaaaa, רווק/ה, 26

הרצליה הרצליה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

Sivanvan
2

Sivanvan, רווק/ה, 24

זכרון יעקב זכרון יעקב

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

ליאור
2

ליאור, רווק/ה, 24

בנימינה בנימינה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

Sapir amrani
2

Sapir amrani, רווק/ה, 28

רחובות רחובות

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

בני
2

בני, רווק/ה, 22

אור עקיבא אור עקיבא

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

Nasrin
2

Nasrin, רווק/ה, 25

חיפה חיפה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

גלית
2

גלית, רווק/ה, 23

רמת השרון רמת השרון

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

אנרגטית מאוד
2

אנרגטית מאוד, רווק/ה, 24

רעננה רעננה

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

רחל
2

רחל, רווק/ה, 22

אשדוד אשדוד

לא מחובר/ת צפה בפרופיל המלא >

פלירתות – אתר היכרויות לכל המטרות!


יש לא מעט אתרי היכרויות, אבל מאוד יכול להיות שעד היום לא מצאתם את האתר המתאים והנכון בשבילכם! אותו אתר היכרויות שיקבל אתכם כמו שאתם ויאפשר לכם את החופש למצוא את ההיכרות שאתם מחפשים – בין אם זה קשר רציני, סטוצים, הגשמת פנטזיות או כל היכרות אחרת. אבל, החדשות הטובות הן שבמקום הזה אתר ההיכרויות נכנס לתמונה ומאפשר לכם להיות נאמנים לעצמכם ולמצוא בדיוק את האנשים ואת הקשרים בהם אתה מעוניינים – בלי להסתיר, להתפשר או לוותר.
כל מה שאתם צריכים בכדי להתחיל וליהנות מהפלטפורמה המתקדמת והחדשנית של אתר פלירתות, זה לעבור הליך הרשמה קצר ולהתחיל לחפש, לפנות, להיפגש וליהנות!
 

אתר פלירתות מאפשר לכם למצוא בקלות את מה שאתה מחפשים

 
אנחנו חיים בזמנים בהם הציפיה היא למצוא את הטוב והמתאים ביותר בזמן הקצר ביותר. אז תשמח לגלות שגם אתר פלירתות עונה על אותה הציפיה. האתר מאפשר לחפש גברים או נשים כל טווחי הגילאים ומכל הארץ, בצורה פשוטה, קלה וברורה. יש לכם אפשרות להגדיר בדיוק מה שאתם מחפש מבחינת: המרחק, טווח הגילאים וכל מה שחשוב לכם. להיחשף אך ורק לאנשים הרלוונטיים, להתחיל להכיר ואולי אפילו להיפגש עוד באותו הערב. כל שצריך לעשות בכדי ליהנות מהאתר, זה למלא את הפרטים, לענות על שאלות פשוטות, להוסיף תמונות וזהו, מיד לאחר שתסיימו ליצור את הפרופיל שלכם באתר תוכלו להתחיל וליהנות ממנו. במהלך השיטוט באתר אתם יכולים למצוא את עצמכם נחשפים לעולמות חדשים ומרתקים של אנשים מיוחדים, של מפגשים סוערים, של חוויות ושל הנאות שאולי לא הכרתם עד לשלב הזה.

אתר הכרויות אונליין המתאים לכם


עולם ההיכרויות אמור להתאים לכולם, לאלו שמחפשים קשר רציני, כמו גם לאלו שמעוניינים בקשרים קצרים או סטוצים, העניין הוא שעד היום, היה קשה למצוא אתרי היכרויות אשר מיועדים לכל מטרה ומתאימים לכולם. במובן הזה, אתר פלירתות הוא חידוש, אשר מאפשר לכל המעוניינים בכך ליהנות מפלטפורמה מתקדמת ואיכותית אשר מיועדת לכל סוגי ההיכרויות ולא פחות חשוב מכך, לכל האנשים – בכל גיל, מין, קהילה ומקום מגורים.

מגיע לכם ליהנות מאיכות גבוהה


אז לא משנה איזה סוג של היכרות אתם מחפשים אם יש דבר אחד שהוא חד משמעי זאת העובדה שמגיעה לכם ליהנות מאיכות גבוהה. מהסיבה הזאת, באתר פלירתות השקענו (ואנו עדיין משקיעים) בכדי לאפשר לכם ולכל חברי האתר ליהנות מהאיכות הזאת. אנו מקפידים לערוך סינון קפדני למצטרפים החדשים ולאמת נתונים, בכדי להבטיח שמדובר באתר אמיתי ובכדי לספק לכל החברים באתר חוויית גלישה בטוחה ומהנה.

ויש גם כתובת לכל שאלה ובעיה

אנחנו משקיעים לא מעט מאמצים בכדי לאפשר לכל החברים באתר חוויית גלישה איכותית, בטוחה ונעימה. יחד עם זאת, אנחנו גם מודעים לעובדה שיכולות לעלות בעיות שונות ולעיתים גם שאלות אשר דורשות תשובות. הצוות הטכני המקצועי והאדיב שלנו זמין להשיב ולהעניק פתרונות מהירים ומקצועיים לכל בעיה או שאלה שכזאת. 

הכרויות וזוגיות – מאיפה מתחילים? 

כולם כולל כולם מחפשים אהבה, זה לא סוד. אהבה מחזיקה את העולם ומביאה לנו את הבסיס האמיתי לאושר, לא משנה באיזה גיל. בין אם אנחנו בגיל שבו אנחנו מחפשים אהבה רצינית, גיל שבו הכרויות הן יותר לכיוון של אהבה או פלירטוט בלבד או גיל כמו הגיל השלישי שבו אנחנו מחפשים פרק נוסף בחיינו בגילאים מבוגרים יותר, ללא אהבה, יהיה לנו קשה לנשום ולחיות. ולכן לא מעט אנשים מחפשים אהבה כמעט בכל מקום, ובכל סיטואציה, כי כמו שנאמר לפנינו, לא טוב האדם לבדו. אבל מאיפה מתחילים, למה אנחנו כל כך פוחדים להכיר את אהבת חיינו ובכלל, מי עושה את הצעד הראשון לשבירת הקרח? מיד תגלו את כל הסודות. 

הכרויות – פחדים, פרפרים בבטן ורגשות, זה כל הסיפור 

בעולם הרגשות, פחד הוא כוח רב עוצמה. בעוד שפחדים מסוימים הם אינסטינקטיביים ומשמשים כמנגנוני הישרדות הכרחיים, אחרים מורכבים יותר ומושרשים עמוק בפסיכולוגיה שלנו. פחד אחד כזה שעורר תמיהה על רבים הוא הפחד מהיכרויות ולמעשה, מדוע אנו, כיחידים, מוצאים את עצמנו לעתים קרובות חרדים וחוששים בכל הנוגע לסיכוי להיכרויות? הנה כמה סיבות מרכזיות לכך שאנו חוששים מתהליך ההיכרות ומציאת אהבה:
• הפחד מפגיעות:
בבסיס הפחד שלנו מהיכרויות טמון הפחד מפגיעות. הכרויות מחייבות אותנו לפתוח את עצמנו רגשית, מה שהופך אותנו לרגישים לדחייה ושברון לב. זה דורש מאיתנו לחשוף את האני האמיתי שלנו לאדם אחר, מה שיכול להרגיש לנו מאיים. רבים מאיתנו חוששים מהכאב שיכול לנבוע מהשקעה רגשית במישהו רק כדי שהרגשות שלנו לא יחזרו או כדי לחוות פרידה.
 
• ציפיות ולחץ חברתיים
החברה מפעילה לעתים קרובות לחץ עצום על אנשים להתאים את עצמם לנורמות וציפיות מסוימות של היכרויות. לחץ חיצוני זה יכול להוביל לחרדה ופחד. אנו עשויים לדאוג לגבי עמידה בסטנדרטים החברתיים של אטרקטיביות, הצלחה או התאמה, מחשש שלא נעמוד על הרמה המצופה מאיתנו. הפחד משיפוטיות מצד עמיתינו והחברה בכלל יכולה להיות משתק, וגורם לנו להסס להיכנס  אל זירת ההיכרויות.

טראומות מהעבר

 
• טראומות מהעבר
חוויות העבר שלנו יכולות להשאיר אותנו עם מטען רגשי שמשפיע על היחס שלנו לדייטים ולהיכרויות בכלל. שברון לב בעבר, מערכות יחסים רעילות או חוויות ילדות עלולות ליצור פחדים עמוקים שגורמים לנו להיזהר מלפתוח את עצמנו לאפשרויות רומנטיות חדשות. חשוב להכיר ולטפל בפצעי העבר הללו כדי להתקדם עם נקודת מבט בריאה יותר על היכרויות.
 
• הלא ידוע ואי הוודאות
היכרויות כרוכות מטבען ביציאה אל הלא נודע. לעולם לא נוכל להיות בטוחים לחלוטין בדייטים ראשוניים או במערכת יחסים מתהווה או אפילו במהלך פלירטוט ספונטני. חוסר הוודאות הזה יכול לעורר את תגובת הפחד שלנו. המוח שלנו נוטה להעדיף חיזוי ושליטה, והיכרויות משבשות את הנטיות הללו. חוסר הוודאות בנושא האהבה ובתחום של הכרויות יכול להביא לחששות רבים, אך חשוב לדעת שעל מנת למצוא אהבת אמת כדאי לחזק את הביטחון, ולהביא לכך שתוכלו לפני הכל לאהוב את עצמכם ולהמשיך במציאת אהבת אמת.  

איך מתמודדים עם הפחד מדחייה בהיכרויות? 

אחד הפחדים המשמעותיים ביותר הקשורים לדייטים הוא הפחד מדחייה. בין אם אנחנו רק מתחילים פלירטוט או קשר משמעותי דחייה עלולה להוות מכה קשה להערכה העצמית שלנו, ולגרום לנו להטיל ספק בערך העצמי שלנו. פחד זה נובע לרוב מרצון לאימות וקבלה. התגברות על פחד זה כרוכה בהכרה שדחייה היא חלק טבעי מהדייטים ואינה מגדירה את הערך שלנו כיחידים. הפחד מהיכרויות הוא רגש המשלב אלמנטים של פגיעות, רבים ומגוונים כפי שציינו. חשוב להכיר בפחדים האלה ולטפל בהם כדי לטפח חוויות לצורך הכרויות בריאות ומספקות יותר. חיפוש אהבה הוא חלק בלתי נפרד מחיבור וגילוי עצמי. כאשר אנחנו מבינים מה אנחנו רוצים ומה אנחנו מחפשים קל יותר למצוא אהבה. דאגו למצוא את החיבור העמוק לעצמכם, ותגלו, שכל הפחדים יכולים להתפוגג ולחזק את עצמכם ואת המסע למציאת אהבת חייכם.  
לסיכום: 
מציאת אהבה באתרי הכרויות אונליין - החיים החדשים שלכם במרחק קליק אחד - העידן החדשני של היום מאפשר לכולם למצוא אהבה. אנשים בגיל השלישי, צעירים שמחפשים אהבה ראשונה להזדקן עמה, אנשים המחפשים קשר שאינו רציני ולמעשה כל סוג וסוג של הכרויות שבדרך כלל לא לכולם יש את האומץ להתחיל בצעד הראשון שלהן בחוץ, במפגשים במסעדות, ברים, או קבוצות להיכרויות. כיום אפשר למצוא אהבת אמת גם באתרי אונליין להיכרויות באמצעות התכתבות קלילה לאחריה אפשר להתקדם למפגשים. פרופיל שתערכו עם כל התכונות שלכם, והגדרה של מה שאתם מחפשים יביאו לשידוך הנכון, גם אונליין. האהבה שלכם מחכה לכם בצד השני, במרחק של קליק אחד.

 

החגיגה מתחילה עכשיו     הרשמה חינם >
אתר הכרויות Forplay